Tarptautinis eTwining projektas „From my country…in Europe“

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Bildukai“ dalyvauja tarptautiniame eTwining projekte „From my country…in Europe“ (Iš mano šalies į Europą). Projekto partnerės: Lietuvos, Rumunijos, Graikijos, Serbijos, Turkijos, Italijos, Moldovos Respublikos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Slovakijos, Bulgarijos, Vengrijos, Lenkijos, Albanijos, Kroatijos švietimo įstaigos.

Projekto tikslas – padėti vaikams sužinoti apie savo krašto gimtąsias vietas ir nuotraukų, video pagalba informaciją apie savo krašto grožį, tradicijas, unikalumą perteikti kitų projekto partnerių vaikams.

Projekto pradžioje, rugpjūtį, pedagogai fotografavo, filmavo savo šalį, jos unikalius kampelius. Visą  medžiagą kėlė į eTwining platformą. Rugsėjo mėnesį visų projekto partnerių švietimo įstaigų vaikai susipažino su sukaupta medžiaga. „Bildukai“ taip pat žiūrėjo filmus, video įrašus, nuotraukas apie kitas Europos šalis, žavėjosi nuostabiais kitų šalių gamtos kampeliais, bei įspūdingais miestais. Kartu tai buvo puiki galimybė pasidalinti įspūdžiais, kurioje šalyje kas yra buvęs, o kur dar norėtų nukeliauti.

Visą mėnesį vaikai atliko įvairias veiklas, susijusias su projekto tema: dėliojo dėliones (Europos žemėlapis), spalvino Europos kontūrus, susipažino su projekto partnerių šalių vėliavomis, klausėsi kitų valstybių kalbų.

Lapkričio mėnesį vaikai gamino rankų darbo atvirukus su gražiais Lietuvos vaizdais. Pastarieji iškeliavo pas mažuosius rumunus ir graikus.

Projektas tęsis iki metų pabaigos. Atrodo,  truko neilgai, tačiau jo metu tiek daug nuveikta ir pamatyta. Juk turbūt niekada nesužinotum, kad Rumunija taip pat švenčia Valstybės 100-metį. Ir kaip džiugu kitos šalies vaiko piešinyje pamatyti sukurtą logotipą su Lietuvos trispalve. O žodį „Labas“  tikrai žinos ir tars daugiau Europos vaikų.

www-kizoa-com_collage_2018-12-04_13-09-13 picasa-koliazas-2018-12-061

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Prisjunkite

Prisjunkite

Mes Facebook’e

© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS