Oranžinė savaitė

Pirmadienis – Oranžinės linksmybės. Šventinė moliūgo savaitė prasidėjo su daržovių karaliaus kvietimu –  visus puoštis oranžine spalva. O kad būtų tikros linksmybės – vaikai neužmiršo atsinešti ir savo moliūgų. Vaikų linksmybės prasidėjo per rytinę mankštą ir tęsėsi visą dieną.

Antradienis  – Sulčių upeliai teka darželį. Moliūgas nepaprastai dosnus. Sušaukęs daržoves ir vaisius – išliejo sulčių upelius. Antradienio rytas buvo nepaprastas, visi vaikai ir darbuotojai rinkosi salėje – pramogavo, dainavo ir spaudė sultis, kurias ragavo visi susirinkę. O kas nespėjo, pas juos apsilankė vaikučiai ir pasidalino turimomis vaišėmis.

Trečiadienis – Moliūgų šviesos takas. Ypatingai šventiška ir iškilminga diena. Vaikai čiupo savo moliūgus ir nešė juos į darželio kiemą. Visiems susirinkus – atkeliavo ūkininkas su savo dviem moliūgais. Svečiai klausėsi vaikų dainelių, kartu šoko, dėjo moliūgus į vieną ilgą taką. Vaikai gėrybes dar  apžiūrėjo, pamatavo ir linksmai papramogavo.

Ketvirtadienis – Oranžinio moliūgo vakarienė. Moliūgas troško  parodyti savo gėrybes, tad su direktorės pagalba sukvietė visą darželio bendruomenę į gausių vaišių vakarienę. Kad dideliam būry būtų linksmiau – gudrusis moliūgas buvo paruošęs žaidimų ir atrakcijų. Šventės dalyviai išbandė jėgas spėjant mįsles, kuriant eilėraštukus ir žaidžiant šaradas. Po pramogų – visi mėgavosi skaniąja moliūgiene ir kitomis, iš moliūgų pagamintos vaišės viliojo visus dalyvius. Visą popietę nedingo juokas ir šypsena.

Paieška

Renginių kalendorius

Rugpjūčio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisjunkite

Prisjunkite

Mes Facebook’e

© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS