Nacionalinis kokybės ženklelis už eTwinning projektą „From my country…..to Europe“

Į priešmokyklinę ugdymo grupę atkeliavo dar vienas kokybės ženklelis. PU pedagogei  Ligitai Šapienei NKŽ suteiktas už tarptautinį projektą „From my country…..to Europe“.

Projekte, kuris tęsėsi nuo rugpjūčio iki gruodžio mėnesio, dalyvavo 195 pedagogai iš Lietuvos, Rumunijos, Ispanijos, Moldovos Respublikos, Turkijos, Prancūzijos, Albanijos, Portugalijos, Lenkijos, Italijos, Serbijos, Graikijos, Slovakijos, Jungtinės Karalystės, Vengrijos, Kroatijos ir Bulgarijos.

Projekto tikslas – susipažinti su kuo daugiau dalyvaujančių šalių geografinėmis sritimis, lankytinomis vietomis; pažinti šalių partnerių kultūrą, tradicijas, istoriją; bendrauti ir bendradarbiauti tarp šalių partnerių pedagogų ir vaikų.

Projekto pradžioje pedagogai rinko įvairią medžiagą apie savo šalį ir talpino ją Twinspace erdvėje. Rugsėjo mėnesį visų šalių mažieji susipažino su kitų Europos valstybių nuostabiomis vietomis, bei parodė savąsias. Spalį atlikinėjo savo ir kitų pateiktas užduotis: dėliojo dėliones SMART lentoje, jungė vėliavas su pavadinimais, žaidė atminties žaidimus su valstybių vėliavomis, spalvino Europos šalių vėliavas. Lapkritį mažieji bildukai labai pasistengė ir pagamino atvirukus su Lietuvos miestų vaizdais. Jie buvo išsiųsti į Graikiją ir Rumuniją. Gruodžio mėnesį vyko aptarimai, refleksijos, kaip pavyko projektas, kas labiausiai sekėsi. Projekto metu patobulėjo vaikų pažinimo, komunikavimo, socialinė kompetencijos. Bildukams – tai antras projektas apie Europą, tad žinių bagažas tapo dar didesnis. Pedagogė Ligita  patobulino savo anglų kalbos įgūdžius, bei išmoko naudoti naujais IT įrankiais, kurie neabejotinai pravers dalyvaujant kituose projektuose.

Paieška

Renginių kalendorius

Gegužės  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisjunkite

Prisjunkite

Mes Facebook’e

© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS