Gyvūnai šalia mūsų

Spalio 4 dieną visas pasaulis šventė gyvūnų dieną,  coliukai prisijungė prie šios šventės trečiąją spalio savaitę. Antradienį mažieji iškeliavo į mini zoologijos sodą „Raiboji plunksna“. Vaikai susipažino su daugybę triušių, vištų rūšių, pamaitino mažuosius draugus morkomis ir obuoliais, palenktyniavo su stručiais. O kad lauke nebūtų šalta, smagiai pašoko ir padainavo.

Trečiadienį „Bildukų“ grupės vaikai svečiavosi Vinco Kudirkos progimnazijoje, kurioje tą dieną knibždėte knibždėjo  plunksnuoti, pūkuoti, slidūs progimnazijos pradinukų augintiniai. Priešmokyklinukai ne tik pamatė įvairiausi gyvūnų, bet ir „pasimatavo“ pirmokų suolus.

Visą savaitę tėveliai siuntė augintinių nuotraukas ir trumpus aprašymus, ir, kad pastaruosius galėtų pamatyti visi darželio vaikai, logopedė Ligita ir muzikos vadovė Rita surengė vaikų mini konferenciją, kurioje pateikčių pagalba buvo pristatyti mažieji draugai, tik Milda ir Aronas šauniai papasakojo apie savo augintinius. Konferencijos pabaiga buvo labai netikėta, „Smalsučių“ grupės ugdytinė Dileta į darželį atkeliavo lydima savo triušiuko Baltapūkio, kurio švelnumas ir meilumas nepaliko nė vieno abejingo. Na o, kad ši savaitė būtų dar įspūdingesnė, „Kodėlčiukų“ grupės ugdytinio Pauliaus tėtis supažindino vaikus su kinologo profesija, o keturkojai pareigūnai  nustebino visus savo sugebėjimais.

Anot nežinomo autoriaus, kiekvienas vaikas turi turėti gyvūną ir kiekvieną mama turi leisti jį turėti. Nes kaip kitaip mažieji coliukai supras, kaip reikia rūpintis silpnesniais už save.  Na  o augintinis atsidėkos pačia ištikimiausia draugyste

.

Paieška

Renginių kalendorius

Lapkričio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Prisjunkite

Prisjunkite

Mes Facebook’e

© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS