Bendruomenės susirinkimas

2016 m. vasario 23 d. Šiaulių lopšelyje-darželyje „Coliukė“ vyko interaktyvus bendruomenės susirinkimas. Pastebint,  kad tėvai bendruose susirinkimuose nėra tokie aktyvūs, lyginant su grupėse organizuojamais susirinkimais, kiekvienais metais ieškome netradicinių, interaktyvių bendruomenės susirinkimo formų.  Šiais metais metinė veiklos ataskaita ir kita svarbi informacija buvo integruota į ilgalaikio projekto „Lietuvos nepriklausomybę švęskime linksmai ir išradingai“ užbaigimą ir pateikta leidinyje „Coliukė 2016“.

Susirinkime dalyvavo apie 75 procentų bendruomenės narių (darbuotojai, tėvai, vaikai). Visus gerai nuteikė vaizdo klipo „Ką žinau apie Lietuvą“ pristatymas, kuriame mažieji dalinosi savo mintimis apie Lietuvą, gimtąjį miestą, darželį. Demonstruotos foto nuotraukos priminė jau įvykusius renginius: viktoriną „Mažieji Lietuvos patriotai“, bendruomenės ekskursiją pėsčiomis „Po nepriklausomus Šiaulius“, konkursą „Gražiausi žodžiai Lietuvai“, darželio pasipuošimo etapą.

Vėliau kiekviena grupės komanda pristatė sukurtus maketus „# Šiauliai“. Visus stebino ne tik patys maketai: Geležinė lapė, Talkšos ežeras, Auksinis berniukas, Rūtos šokolado fabrikas, Kryžių kalnas, lopšelis-darželis „Coliukė“, bet ir jų pristatymai, pasitelkiant istorinius faktus, žaidimus bei įstaigos simbolius (himną, vėliavą).

Susirinkimas buvo užbaigtas špinatų sriubos (iš naujojo meniu) degustacija ir diskusijomis apie vaikų sveikatai palankų maitinimą, kuriamas edukacines aplinkas, savivaldos institucijų veiklą, organizuojamus renginius įstaigoje ir t.t.

Direktorė dėkojo tėvams ir darbuotojams už savanorystę, partnerystę, kūrybiškumą, atvirumą, inovatyvumą  ir džiaugėsi, kad visi bendruomenės nariai kuria įstaigą, kurioje  gera augti ir tobulėti įdomu patirti ir atrasti, smagu bendrauti ir susitikti.

 

 

Paieška

Renginių kalendorius

Lapkričio  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Prisjunkite

Prisjunkite

Mes Facebook’e

© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS