Slide background
Slide background
Slide background

Naujienos

Dėmesio! Informacija dėl vasaros atostogų

Data: 2019-05-24

PRAŠYMAS DĖL LOPŠELIO-DARŽELIO LANKYMO VASAROS LAIKOTARPIU (BIRŽELIO-RUGPJŪČIO MĖN.) ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS SUTARTIS LANKOMUMO APSKAITOS ŽINIARAŠTIS (TABELIS) INFORMACIJA ŠVIETIMO SKYRIUI APIE VAIKŲ LANKOMUMĄ VASAROS LAIKOTARPIU

Pamokėlė „Rankų higiena“

Data: 2019-05-17

Pamokėlė ,,Rankų higiena“ Rankų plovimas – įprasta, labai svarbi asmens higienos procedūra, kurios reikia mokytis nuo pat mažens, nes ji užkerta kelią įvairių infekcinių ir kirmėlinių ligų plitimui. Kiekvienas turi žinoti, kodėl, kada ir kaip teisingai plauti rankas, todėl priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Butkevičiūtė priminė rankų plovimo taisykles, bei aptarė, […]

Žolės riedulio diena

Data: 2019-05-17

Gegužės 16 d. mažieji coliukai apsilankė žolės riedulio stadione ir Šiaulių universiteto botanikos sode. Vaikai buvo supažindinti su žolės riedulio sporto šaka, atliko aktyvią mankštą, o vėliau galėjo išmėginti savo jėgas žaisdami žolės riedulį. Po aktyvaus užsiėmimo visi aplankė botanikos sodą, kuriame galėjo išvysti įvairiausių dar nematytų žydinčių augalų.

Irklavimo diena

Data: 2019-05-17

Gegužės 15 d. lopšelio-darželio „Coliukė“ vaikai keliavo į Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ irklavimo bazę. Ten jie susipažino su irklavimo sporto šaka, galėjo išmėginti savo jėgas sportuojant specialiu treniruokliu, apžiūrėti ir išmėginti irklavimo sporto šakai būtinas valtis bei irklus.

Šeštadieninis žygis

Data: 2019-05-13

Nepabūgę prasto oro, gerai nusiteikę, šeštadieninio žygio iššūkį priėmė „Čiauškučių“ grupės auklėtinės Arijelės šeima. Pasikaustę tinkama apranga lopšelio-darželio „Coliukė“ atstovai žygiavo po Salduvės piliakalnio teritoriją, o žygį baigė prie Talkšos ežero. Didelis ačiū narsiausiai ir aktyviausiai Navickų šeimai.

Imtynių diena

Data: 2019-05-10

Gegužės 9 d. lopšelio-darželio „Coliukė“ vaikai lankėsi Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ imtynių salėje. Padarę aktyvų imtynininkų apšilimą vaikai linksmai gaudė trenerį, mergaitės ir berniukai varžėsi virvės traukimo rungtyje, pasirodo, darželio mergaitės stipresnės už berniukus. Treniruotei įsibėgėjus, treneris parodė kaip saugiai imtyniauti, kokie yra leistini imtynių veiksmai. Treniruotės pabaigoje buvo surengtos imtynių varžybos ir vaikai galėjo […]

Teniso diena

Data: 2019-05-10

Gegužės 8 d. „Bildukų“, „Svajoklių“ ir „Kodėlčiukų“ grupių vaikai lankėsi Šiaulių teniso kortose. Vaikai artimiau susipažino su teniso sporto šaka, galėjo išmėginti savo jėgas varžantis bei atliekant įvairius trenerių užduotus pratimus. Treniruotės pabaigoje kiekvienas vaikas buvo apdovanotas ryškiu teniso kamuoliuku. 

Lengvosios atletikos diena

Data: 2019-05-08

Gegužės 8 d. lopšelio-darželio „Coliukė“ vaikai vyko į Šiaulių lengvosios atletikos maniežą. Ten vaikai susitiko stipruolį pingviną su kuriuo smagiai sportavo bei linksmai leido laiką. Vaikai savo jėgas galėjo išmėginti įvairiausiuose lengvosios atletikos rungtyse ir iš arčiau susipažinti su šia sporto šaka.

Aktyvios fizinės veiklos savaitės atidarymo šventė

Data: 2019-05-07

Gegužės 6 d. „Coliukės“ kiemelyje vyko aktyvios fizinės veiklos savaitės atidarymo šventė. Ryte visa darželio bendruomenė buvo kviečiama aktyviai pradėti šią savaitę, atlikti rytinę mankštą ir pašokti smagų šokį. Apšilę, visi pasinėrė į judrių žaidimų maratoną, na, o aktyvų rytmetį užbaigė smagios futbolo varžybos su treneriu Sauliumi.

Siurprizas tau, mama!

Data: 2019-05-07

Balandžio 31 d. Šiaulių Aklųjų ir silpnaregių skyriaus kultūros centre vyko koncertas skirtas mamos dienai paminėti. Vaikai savo mamoms ir artimiesiems dovanojo pačias gražiausias dainas ir šokius, nudžiugino pačių gamintomis dovanėlėmis bei keptais sausainukais. Visą koncertą vainikavo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ pasirodymai.

Paieška

Renginių kalendorius

Gegužės  2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisjunkite

Prisjunkite

Mes Facebook’e

© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS